Napoli savladao u gostima Ajntraht sa 2:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona

Politika 21.02.2023

Fudbaleri Napolija su rutinski završili posao u prvom meču osmine finala, pošto su u gostima lako došli do pobede nad Ajntrahtom.

Uzbudljiva je bila završnica prvog dela igre, u kojem su gosti i došli do prednosti. Buta je napravio faul u 34. minutu, a Napoli je dobio priliku da sa penala dođe do prednosti. Sudija je onda još jednom pogledao snimak, a kada se uverio u odluku, dozvolio je gostima da izvedu udarac. Kviča Kvaratskelija nije iskoristio jedanaesterac, ali je Napoli četiri minuta kasnije uspeo da dođe do gola. Viktor Osimen je zatresao mrežu, što je učinio još jednom do odlaska na