Dosta mirno u ligi šampiona za sada: Marez prelepom varkom doneo prednost ‘Građanima’! (video)

Hot sport 22.02.2023  |  Vukašin Cvetković

Ne preterano sadržajna poluvremena za sada! Ekipa Intera u okviru šesnaestine finala Lige šampiona dočekuje Porto na ‘Đuzepe Meaci’.

Glavni arbitar na ovom susretu je Srđan Jovanović, najbolje rangirani srpski sudija. Nakon prvog poluvremena, mreže su mirovale, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 0:0. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Druga utakmica koja se igra večeras donosi nam duel Lajpciga i Mančester sitija. Jedini pogodak tokom prvog poluvremena viđen je u 27. minutu, kada je mrežu