Raspucani Timok demonstrirao klasu: Mreža Ozrena napunjena do vrha!

Hot sport 27.02.2023  |  HotSport

Goleada! U poslednjoj kontrolnoj utakmici pred sam start prolećnog dela prvenstva u Srpskoj ligi „Istok“, fudbaleri Timoka 1919 pobedili su na svom terenu sokobanjski Ozren rezultatom 7:1, koji se trenutno nalazi na samom začelju Zone „Istok“ s’obzirom da je BSK iz Bogovine odustao od daljeg takmičenja.

Golove su postigli Uroš Nikolić u 5. i 17. minutu, Mihajlo Jelić u 14., Miloš Slavković u 43., Aleksandar Ilić (2003) u 53., Matea Rangelov u 74. i Lazar Jeremić u 82. minutu za Timok 1919, dok je počasni pogodak za sokobanjce postigao Nenad Stamenković u 88. minutu utakmice. Gosti iz Sokobanje su pružili jak otpor ali razlika u klasi bila je više nego očigledna. Očekivalo se da će fudbaleri Timoka 1919 „generalku“ odigrati sa nekim jačim protivnikom iz višeg ranga