Neverovatan je i tačka! Neviđeno izdanje Jokića! "oteo" tablu treneru i strastveno objasnio saigračima šta treba da rade (video)

Kurir 04.03.2023
Neverovatan je i tačka! Neviđeno izdanje Jokića! "oteo" tablu treneru i strastveno objasnio saigračima šta treba da rade…

Na utakmici protiv Memfisa došao je Nikola Jokić do 25. tripl-dabl učinka u sezoni, a Denver do 25. pobede kada srpski centar zabeleži dvocifrene brojke u tri kolone, a oduševio je navijače novom ulogom.

Nagetsi su se trijumfom nad drugoplasiranom ekipom učvrstili na prvom mestu Zapadne konferencije sa 45 pobeda i 19 poraza, a utakmica je rešena u poslednjoj četvrtini koju je ekipa iz Kolorada odigrala na odličan način. Dugo se susret "lomio", Denver je imao minimalnu prednost 28:27, nakon prve deonice da bi Memfis poluvreme završio sa plusom od osam poena 58:50. Nagetsi su odgovorili u trećoj četvrtini pa je nakon 30 minuta igre na semaforu pisalo 80:80. Jokić je