Manćini doneo Romi pobedu nad Juventusom, Mojze Kin izgubio živce posle pola minuta

Euronews 05.03.2023  |  Autor: Euronews

Olimpiko slavi, Roma je pobedila Juventus 1:0 (0:0) u meču 25. kola i prekinula je loš niz protiv ovog rivala koji traje u Rimu od 2019. godine.

Presudio je projektil Manćinija iz 53. minuta, gosti iz Torina nisu imali ni sreće jer su tri puta pogađali okvir gola. Raritet meča je i crveni karton Mojzea Kina (Juventus) i to samo posle nešto više od 30 sekundi provedenih na terenu, tačnije 41! Juventus je očekivano imao više od igre u prvom delu, ali ne i dovoljno sreće da je kruniše golom. Imao je Dušan Vlahović jednu priliku na otvaranju meča, dok Adrijen Rabio nije imao sreće u 44. minutu. Odlično je