Ovo je teže promašiti, nego pogoditi! Fudbaler TSC-a promašio zicer za 1:1, navijači nisu mogli da veruju da ovo nije gol! Video

Kurir 07.03.2023
Ovo je teže promašiti, nego pogoditi! Fudbaler TSC-a promašio zicer za 1:1, navijači nisu mogli da veruju da ovo nije gol…

Fudbaleri TSC-a i Crvene zvezde trenutno igraju meč 25. kola Superlige Srbije, a nakon prvih 45 minuta beogradski tim vodi minimalnim rezultatom.

Ipak, rezultat bi bio drugačiji, da su domaći realizovali bar jednu od brojnih šansi. U 25. minutu TSC je imao najbolju šansu u dosadašnjem toku meča. Đakovac je uposlio Ratkova na levoj strani, ovaj Milosavljevića koji sa 5 metara promašuje nemoguće. Tu situaciju pogledajte u priloženom video snimku: Pratite Kurir sport na Viberu Kurir