Mesi, mbape i kompanija ne mogu ništa moćnim bavarcima! Bajern ide u četvrtfinale Lige šampiona, dalje ide i Milan!

Kurir 08.03.2023

Fudbaleri minhenskog Bajerna plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su na svom terenu u revanš meču pobedili Pari Sen Žermen sa 2:0.

Bajern je slavio i u prvom meču u Parizu (1:0), pa je plasman u četvrtfinale obezbedio ukupnim rezultatom 3:0. Strelci za Bajern bili su Erik Čupo-Moting u 61. i Serž Gnabri u 90. minutu. Prvu ozbiljniju šansu PSŽ je imao u 25. minutu. Pokušao je Mesi, ali je izblokiran od strane De Lihta i Alfonsa Dejvisa, a potom je golman Zomer uhvatio loptu. U 38. minutu golman Bajerna Zomer se poigravao ispred svog gola, Hakimi mu je oduzeo loptu, šutirao je Vitinja ali je De