Kakva katastrofa Liverpula: Dali sedam golova u najvećem derbiju pa šokantno poraženi od fenjeraša! Salah se obrukao za sve pare!

Kurir 11.03.2023
Kakva katastrofa Liverpula: Dali sedam golova u najvećem derbiju pa šokantno poraženi od fenjeraša! Salah se obrukao za sve…

Nakon istorijske pobede nad najvećim rivalom, u najvećem derbiju engleskog fudbala, Liverpul se izblamirao na gostovanju Bornmutu.

Ekipa Jirgena Klopa razbila je Mančester junajted rezultatom 7:0 na "Enfildu", a zatim je šest dana kasnije doživela poraz rezultatom 1:0 od ekipe koja je sa osvojena tri boda pobegla sa dna tabele Premijer lige. Jedini gol na utakmici postigao je Filip Biling u 28. minutu iz akcije u kojoj se odbrana Liverpula nikako nije proslavila. Najbolju šansu za izjednačenje propustio je Mohamed Salah u 69. minutu kada je katastrofalno izveo penal i loptu poslao pored gola.