Ima nade za srpski fudbal! Fantastičan meč u Novom Sadu: Vojvodina i Čukarički oduševili publiku! Drama pripala domaćinu!

Kurir 11.03.2023

Fantastična utakmica odigrana je u Novom Sadu u 26. kolu Superlige Srbije.

Vojvodina je u derbiju kola savladala Čukarički sa 3:2, a utakmica je pokazala da srpski fudbal ipak ima svetlu budućnost. Gledali smo sjajan meč. Vojvodina je na poluvremenu vodila sa 2:0, brzim golovima Zukića u 5. i Nikolića u 14. minutu. Međutim gostima sa Banovog Brda nije palo na pamet da se predaju. Čukarički je golovima Tošića u 66. i Pankova u 72, minutu vratio meč u egal. Pobedu Vojvodini i erupciju oduševljenja na Karađorđu doneo je Lazarević u 82.