Koliko je ovaj čovek brz, pa to je ludilo! Pogledajte kako je čudesni Mbape spasao očajni PSŽ nove bruke! Nenormalan sprint!

Kurir 12.03.2023
Koliko je ovaj čovek brz, pa to je ludilo! Pogledajte kako je čudesni Mbape spasao očajni PSŽ nove bruke! Nenormalan…

Kilijan Mbape bio je junak trijumfa uzdrmanog Pari Sen Žermena.

Nakon bolne eliminacije na startu nokaut faze Lige šampiona fudbaleri Pari Sen Žermena su teškom mukom zabeležili trijumf na gostovanju protiv Bresta (2:1). Bogati Parižani odigrali su još jednu u nizu slabih i neuverljivih partija, ali su na kraju uspeli da stignu do tri boda zahvaljujući individualnom kvalitetu prve zvezde tima - Kilijana Mbapea. Bledi PSŽ poveo je golom Solera u 37. minutu utakmice, a izjednačenje domaćinu doneo je Onorat u 44. minutu. U