Mitrović i Fulam nemoćni protiv lidera! Arsenal šampionski, tobdžije gaze ka tituli!

Kurir 12.03.2023

Fudbaleri Fulama ubedljivo su poraženi od Arsenala rezultatom 0:3 u utakmici 27. kola Premijer lige.

Za Fulam je svih 90. minuta igrao reprezentativac Srbije i najbolji strelac ovog tima Aleksandar Mitrović , ali se nije previše istakao Arsenal je sve rešio u prvom poluvremenu. Prvi gol na utakmici je poništen, bio je to autogol defanzivca domaćeg tima, Robinsona, koji nije važio zbog ofsajd pozicije fudbalera Arsenala koja je utvrđena uz pomoć asistencije iz VAR sobe. Vođstvo je Arsenalu doneo Gabrijel u 21. minutu, dok je već pet minuta kasnije Martineli povisio