Juventus bolji od Sampdorije, Kostić asistent, Vlahović promašio penal, Đuričičć strelac za Đenovljane

Euronews 12.03.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Juventusa su do očekivane pobede protiv poslednjeplasirane Sampdorije rezultatom 4:2 stigli su tek u nastavku, dvostruki strelac na meču, Adrijen Rabio, postigao je pogodak za 3:2 u 65. mintu i domaćin je tada mogao da odahne.

Utakmicu 26. kola Serije A u Torinu obeležili su reprezentativci Srbije. Filip Kostić je asistirao kod prvog gola domaćina, Dušan Vlahović je promašio penal kod vođstva svog tima od 3:2, kod gostiju se u strelce se upisao Filip Đuručić. Rivali su odigrali jako čudnu prvo poluvreme u kojem je postignuto četiri pogotka. Domaćin je poveo sa 2:0 i činilo se da Đenovljanima preti katastrofa. Preokret se dogodio za minut, kada su Auđeljo i Đuričić poravnali na 2:2. U 11.