Samardžić asistent u pobedi nad Milanom, Ibrahimović najstariji strelac Serije A (video)

Sportski žurnal 18.03.2023

Ibrahimović je oborio rekord Alesandra Kostakurte koji je postigao gol, takođe u dresu Milana 2007. godine, sa 41 godinom i 25 dana

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu branioca titule Milan 3:1 u meču 27. kolu Serije A. Strelci za Udineze bili su Roberto Pereira u devetom na asistenciju novog reprezentativca Srbije Lazara Samardžića, Beto u petom minutu nadoknade poluvremena i Kingsli Ehizibue u 70. minutu. Gol za Milan postigao je Zlatan Ibrahimović iz penala u trećem minutu nadoknade poluvremena. Ovim pogotkom Ibrahimović je postao najstariji strelac u istoriji Serije A sa 41