Napredak zaustavio Zvezdu: Kruševljani u finišu šokirali šampiona i prekinuli pobednički niz crveno-belih! Video

Kurir 19.03.2023

Fudbaleri Napretka i Crvene zvezde odigrali su u Kruševcu nerešeno 1:1 u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Vodeći goč za Zvezdu postigao je Mirko Ivanić u 38. minutu, nakon asistencije Bukarija. Napredak je izjednačio golom Matića u 85. minutu nakon kornera i odbitka Zvezda je ubedljivo prva na tabeli sa 73 bodova, 18 više od drugoplasiranog TSC-a a 19 od Partizana koji na trećem mestu. Sa druge strane Napredak je na 10. mestu sa 27 bodova. Naredni meč Zvezda igra na svom terenu protiv Mladosti GAT, dok Napredak gostuje Kolubari. Drugo poluvreme: - Zvezda pokušava svim