Prsata lepotica želi mašinu u krevetu: Ako Napoli osvoji titulu proradiće Vezuv! Igračima je pre sedam godina svašta obećala!
Kurir 23.03.2023
![Prsata lepotica želi mašinu u krevetu: Ako Napoli osvoji titulu proradiće Vezuv! Igračima je pre sedam godina svašta…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Napoli igra najlepši i najproduktivniji fudbal ove sezone.
Prvi su favoriti za osvajanje Serije A, a šansu za trofej imaju i u Ligi šampiona. Napulj je na nogama. Navijači titulu u Italiji čekaju od 1990. godine, kada je gradu podno Vezuva trofej doneo legendarni Dijego Armando Maradona. Jedna od najpopularnijih žiteljki Napulja Paola Saulino, poznata po tome što snima erotske filmove i pokazuje golišave fotografije u javnosti, bacila je oko na prvu zvezdu tima, Gruzijca Hviču Kvaracheliju. View this post on Instagram A