Dve majstorije Dušana Vlahovića! Pogledajte kako je srpski napadač pokazao klasu i rešio pitanje pobednika u Podgorici! Video

Kurir 27.03.2023
Dve majstorije Dušana Vlahovića! Pogledajte kako je srpski napadač pokazao klasu i rešio pitanje pobednika u Podgorici…

Oba gola za srpsku reprezentaciju na večerašnjem meču postigao je napadač Juventusa, Dušan Vlahović.

U okviru drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Podgorici su se sastali reprezentativci Crne Gore i Srbije, a četa Dragana Stojkovića Piksija pobedila je rezultatom 2:0. Vodeći gol za Srbiju postigao je Dušan Vlahović u 78. minutu. Nakon sjajne akcije, Tadić je uposlio Mladenovića, ovaj zavrnuo za Vlahovića, koji preciznim udarcem u dalji ugao matira Mijatovića. U petom minutu nadoknade vremena, Dušan Vlahović je postigao još jedan pogodak i tako stavio