Debakl Krstajića u budimpešti: Mađarska razbila Bugarsku, Srbiji će biti glavni rival u grupi!

Kurir 27.03.2023

Fudbaleri Mađarske pobedili su Bugarsku 3:0 u prvom meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj 2024. godine.

Ovaj rezultat zanima sve ljubitelje fudbala u Srbiji pošto su ove dve selekcije u grupi sa Orlovima. Mađari su upisali prva tri boda u borbi za EP, dok je Bugarska zabeležila i drugi poraz u Grupi G. Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvremenu, u kom su Mađari timu Mladena Krstajića spakovali tri gola. Golove su redom postizali Večei u 7. minutu, Soboslai u 26. i Adam u 39. minutu. Srbija je trenutno prva u grupi sa 6 bodova iz dve utakmice, Mađarska ima 3 i