„Kada nam sude Francuzi…“: Selektor Crne Gore rezultat protiv Srbije smatra nerealnim i ukazuje na jednu situaciju

Danas 28.03.2023  |  O. N.

Miodrag Radulović veruje da su Sokolovi oštećeni u porazu od Orlova (0:2), Mučila se Srbija da uđe u šansu protiv Crne Gore, ali su joj golovi Dušana Vlahovića omogućili maksimalan učinak u startnih 180 minute trkanja za Evropsko prvenstvo u kvalifikacionoj G grupi.

Međutim, prvi pogodak centarfora Juventusa, u 78. minutu, izazvao je polemike. Učinivši da ne mali broj ljudi smatra da je akcija morala biti zaustavljena pre nego što je naš špic šutnuo. Zbog fizičkog kontakta Strahinje Pavlovića i Marka Vešovića, pre nego što je lopta došla do asistenta Filipa Mladenovića. Vlahovićeva minijatura dovoljna za tri boda: Druga pobeda Srbije u kvalifikacijama za EURO Posle njihovog duela na ivici šesnaesterca, bek Crne Gore je pao,