Strašan fudbal! Siti razbio Liverpul i to bez halanda! "Crveni" poveli, a onda - potop! Alison samo vadio lopte iz mreže!

Kurir 01.04.2023

Fudbaleri Mančester sitija odradili su veliki posao u trci za titulu pošto su pobedili Liverpul posle preokreta rezultatom 4:1.

Mohamed Salah je doneo prednost gostima u 17. minutu susreta u okviru 29. kola Premijer lige, međutim, "crveni" nisu puno više od toga učinili protiv velikog rivala. Već u 27. minutu je Hulijan Alvarez bio strelac izjednačujućeg gola, a poluvreme je završeno rezultatom 1:1. U prvom minutu nastavka ekipa Pepa Gvardiole je preko Kevina de Brujnea potvrdila preokret, a u 53. minutu je Ilkaj Gundogan povisio na 3:1. Potpuni potop Liverpula dogodio se u 74. minutu kada