Lalatović namučio zvezdu: Mladost dva puta vodila na Marakani, crveno-beli teškom mukom sprečili senzaciju! Video

Kurir 01.04.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mladost iz Novog Sada rezultatom 4:2 u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Mladost je dva puta vodila golovima Vidakovića u 12. i 33 minutu, Zvezda je oba puta izjednačila posle VAR intervencije, preko Kataija u 18. i Kange sa penala u nadoknadi prvog poluvremena, Preokret i pobedu Zvezdi u finišu su doneli Rakonjac u 84. i Katai u 90 minutu. Zvezda je upisala 24. pobedu u šampionatu i zauzima prvo mesto sa 76 bodova, 21 više i utakmicom više od drugoplasiranog TSC-a. Mladost GAT je na poslednjem, 16. mestu sa 18 osvojenih bodova. U