Superligaški haos! Fudbaleri i navijači TSC-a slavili gol za pobedu u derbiju, pa doživeli šok! Partizan ponovo na četvrtom mestu

Kurir 07.04.2023
Superligaški haos! Fudbaleri i navijači TSC-a slavili gol za pobedu u derbiju, pa doživeli šok! Partizan ponovo na…

Fudbaleri TSC-a odigrali su danas na svom terenu u Bačkoj Topoli nerešeno 1:1 protiv Vojvodine, u utakmici 29. kola Super lige Srbije i zadržali drugo mesto na tabeli.

TSC je poveo golom koji je Petar Ratkov postigao u 17. minutu, a izjednačio je Uroš Nikolić iz jedanaesterca u 90. minutu. Usledila je velika drama. Fudbaler domaće ekipe Aranđel Stojković postigao je gol u četvrtom minutu nadoknade vremena, pa su igrači i navijači TSC-a praktično slavili pobedonosni pogodak, međutim posle provere u VAR sobi koja je trajala nekoliko minuta, gol je poništen zbog ofsajda. TSC je drugi na tabeli sa 59 bodova, koliko ima i