Leverkuzen šokiran kao domaćin: Keln nadigrao Bajer, Šalke u trileru bolji od Majnca

Kurir 05.05.2023

Fudbaleri Kelna pobedili su večeras u gostima Bajer Leverkuzen sa 2:1, u meču 31. kola nemačke Bundeslige.

Dvostruki strelac za Keln bio je Davi Selke u 14. i 36. minutu, dok je gol za Bajer postigao Amin Adli u 28. minutu. Keln je na 10. poziciji na tabeli sa 38 poena, a Bajer je na šestom mestu sa 48 bodova. U narednom kolu, Keln će dočekati Hertu, dok će Bajer gostovati Štutgartu. Pobedu u gostima zabeležio je i Šalke, savladavši Majnc sa 3:2. Golove za Šalke postigli su Marius Bulter u 26. 10. minutu sudijske nadoknade vremena iz penala i Tom Kraus u 60. minutu.