Roma nastavila seruju očajnih rezultata! Inter se "prošetao" kroz prestonicu Italije, Murinjo mora nešto da menja!

Kurir 06.05.2023

Fudbaleri Intera pobedili su večeras u Rimu domaću Romu sa 2:0, u utakmici 34. kola Serije A.

Inter je poveo golom Federika Dimarka u 33. minutu, a pobedu je obezbedio Romelu Lukaku pogotkom u 74. minutu. Milanska ekipa zabeležila je četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno 20. u ligi i četvrta je na tabeli sa 63 boda, dva više od petoplasiranog Milana. Roma je u poslednje četiri prvenstvene utakmice bez pobede, a posle 10. poraza sedma je na tabeli sa 58 bodova, van plasmana u evropsko takmičenje. Atalanta je sa 58 bodova i utakmicom manje na šestom mestu, koje