Radnički (ne)očekivano slavio u Kruševcu: Nišlije savladale Napredak i osvojile kapitalne bodove u borbi za opstanak!

Kurir 09.05.2023

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Napredak u Kruševcu rezultatom 2:1 u utakmici 34. kola Superlige Srbije.

Radnički je poveo 2:0 golovima Marjanovića u 15. i Škrbića u 30. minutu. Napredak je smanjio golom Bastajića u nadoknadi prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Napredak je napadao, ali promene rezultata nije bilo i Radnički je zabeležio izuzetno važnu pobedu. Tri kola pre kraja šampionata Radnički je na deobi 12 mesta sa 32 boda, koliko imaju Mladost iz Lučana i Spartak iz Subotice i predstoji mu grčevita borba za opstanak ili makar plasman u baraž. Napredak je na