Спектакал какав фудбалска Србија не памти! Лудница на трибинама и рат на терену: ОФК срушио Земун и преузео лидерску позицију!
Курир 13.05.2023

Фудбалери ОФК Београда су у дербију 27. кола Српске лиге Београд савладали Земун резултатом 1:0 и тако дошли надомак пласмана у виши ранг.
Стрелац јединог гола на мечу био је Андрија Калуђеровић у 28. минуту утакмице. У спектакуларној атмосфери, која се не виђа на утакмицама Суперлиге, а камоли у нижим ранговима такмичења, Романтичари су и поред чињенице да су више од сат времена били са играчем мање, успели да сруше Земунце. Од 34. минута тим тренера Симе Крунића имао је играча мање, пошто је Срђан Јовановић након једног старта показао други жути картон Огњену Мимовићу, али и поред тога успели











