Ovacije za Mitrovića po povratku u tim, napadač uzvratio golom i doneo radost Fulamu

RTS 13.05.2023

Napadač Fulama Aleksandar Mitrović postigao je drugi gol za ekipu iz Londona u pobedi nad Sautemptonom od 2:0 u 36. kolu Premijer lige. Srpskom napadaču je bila prva utakmica za klub nakon suspenzije od osam mečeva koju je dobio posle guranja sudije u duelu protiv Mančester junajteda u četvrtfinalu FA kupa.

Fudbaleri Fulama savladali su kao gosti ekipu Sautemptona sa 2:0 u okviru 36. kola Premijer lige. Ekipi iz Londona pridružio se srpski napadač Aleksandar Mitrović nakon suspenzije. Mitrović je ušao u igru u 65. minutu kada je dobio veliki aplauz i ovacije gostujuće publike uz skandiranje njegovog nadimka – Mitro. Napadaču Fulama bilo je dovoljno sedam minuta u igri da postigne pogodak, što je dodatno izazvalo oduševljenje, ne samo kod gostujućih navijača. Vođstvo