Penali, kartoni i poništeni golovi – ubedljiva Zvezda preko Bačke Topole do finala Kupa Srbije

Sputnik 17.05.2023

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije pobedom od 3:0 nad ekipom TSC u Bačkoj Topoli.

Zvezda je u Bačkoj Topoli odigrala veoma zanimljivu utakmicu, domaća ekipa je u sedmom minutu imala penal koji nije iskoristio Stefan Vukić, a 27 minuta kasnije i gosti su dobili priliku za jedanaesterac. Krivac za to bio je Dušan Cvetinović koji je dobio žuti karton, a siguran egzekutor sa bele tačke bio je Gelor Kanga. Stvari po TSC, čiji je trener Žarko Lazetić odlučio da u strtnu postavu ne uvrsti trojicu najboljih igrača ekipe, Petra Ratkova, Luku Ilića i