Kad je teško – Matić!

Sputnik 22.05.2023

Srpski fudbaler Nemanja Matić igra na visokom nivou u poslednje vreme, a sada je to sve nagradio i lepim golom u dresu Rome. Bio je precizan protiv Salernitane u 83. minutu za konačnih 2:2. Veoma bitan bod za Vučicu u borbi za izlaz u evrotakmičenja sledeće sezone.

Odlično je Srbin ispratio dešavanja u protivničkom šesnaestercu, lopta je došla do njega, a Matić je desnom nogom, inače njegovom slabijom, izjednačio na 2:2 na Olimpiku. Inače, u igru je ušao u 46. minutu. Roma je dva puta gubila od Salernitane, prvo je za goste pogodio Kandreva u 12. minutu, El Šaravi je poravnao u 47, ali je gost poveo preko Dije u 54. minutu. Dugo je trajalo mučenje u Rimu, delovalo je da će Roma do užasnog poraza, ali kada je bilo najteže