Zvezda osvojila istorijsku duplu krunu: Pešić je heroj crveno-belih, Čukarički posle preokreta pao u sjajnom meču na Marakani!

Kurir 25.05.2023
Zvezda osvojila istorijsku duplu krunu: Pešić je heroj crveno-belih, Čukarički posle preokreta pao u sjajnom meču na…
Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije. Zvezda je u finalu savladala Čukarički rezultatom 2:1 Crveno-beli su tako treći put osvojili duplu krunu i ušli u istoriju kluba i srpskog fudbala. Gledali smo izuzetno zanimljivo prvo poluvreme. Zvezda je bolje ušla u meč napadala i činilo se da će brzo slomiti otpor ekipe sa Banovog brda. A onda potpuni šok. Najpre velika šansa za ČukaričKI u 20. minutu, ali od svega samo korner. A iz kornera spektakularan golom