Borjanove muke protiv ''Čuke'' - Nekad sa pola terena, a sad direktno iz kornera!

Sportske.net 25.05.2023  |  Sportske.net

Utakmice Crvene zvezde protiv Čukaričkog na ''Marakani'' verovatno najmanje prijaju golmanu i kapitenu crveno-belih Milanu Borjanu.

Preneli smo nešto ranije, večeras je u finalu Kupa Srbije protiv Čukaričkog Borjan primio gol direktno iz kornera, u 22. minutu ovog meča savladao ga je kapiten Čukaričkog, iskusni Marko Docić. Čukarički je tim golom poveo sa 1:0 i minimalno vođstvo je zadržao do kraja prvog poluvremena. A kada su Borjanove utakmice protiv ''brđana'' u pitanju, verovatno se sećate i gola sa pola terena koji je primio u sezoni 2019/20 protiv istog rivala, takođe na ''Marakani''.