Kako je ovo penal?! Srbija žestoko oštećena u četvrtfinalu Evropskog prvenstva! Ovo je samo jedan čovek video kao prekršaj (video)

Kurir 27.05.2023
Kako je ovo penal?! Srbija žestoko oštećena u četvrtfinalu Evropskog prvenstva! Ovo je samo jedan čovek video kao…

Kadetska reprezentacija Srbije poražena je u četvrtinalu Evropskog prvenstva u Mađarskoj od Poljske rezultatom 3:2.

Nakon što su Poljaci bili bolji tim u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali prednost rezultatom 1:0, ekipa Aleksandra Lukovića zaigrala je znatno bolje i u potpunosti je preuzela kontrolu. Stigli su Orlići do izjednačenja u 51. minutu, ali 11 minuta kasnije dogodila se, na prvi pogled sumnjiva situacija. Sudija Elčin Masijev iz Azerbejdžana odlučio je da pokaže na belu tačku, ali na ponovljenom snimku se jasno vidi da nije ni bilo kontakta između defanzivca Srbije