Uzalud majstorija tadića, ajaks prosuo prednost sa poluvremena: Srbin i kompanija stavili tačku na sezonu porazom u zadnjem kolu

Kurir 28.05.2023
Uzalud majstorija tadića, ajaks prosuo prednost sa poluvremena: Srbin i kompanija stavili tačku na sezonu porazom u zadnjem…

Kapiten reprezentacije Srbije, Dušan Tadić, upisao se u strelce u poslednjem kolu holandskog prvenstva i to na sjajan način.

Ajaks je na zatvaranju sezone poražen na gostovanju Tventeu, a Tadić, koji već nekoliko sezona sa kapitenskom trakom predvodi i "Kopljanike", postigao je vodeći gol u 31. minutu. To je uradio maestralno. Na samom kraju odlične akcije Ajaksa, lopta je stigla do Brobija, koji se dobro snašao i loptu prosledio ka Srbinu, koji je maestralno reagovao i udarcem iz prve prebacio loptu preko golmana. GOAAAAAAAAL FC Twente: 0-1 :Ajax Amsterdam Dusan Tadic Assist: Brian