Drama u Premijer ligi! Everton se spasio, Lester šokantno ispao! Mitrović promašio penal u ludom poslednjem kolu

Kurir 28.05.2023

Završena je Premijer liga! Sezona puna uzbuđenja, iznenađenja i preokreta, donela je ono što navijači i očekuju od ovog takmičenja.

Ni poslednje kolo nije razočaralo. Aleksandar Mitrović i Saša Lukić našli su se u startnoj postavi Fulama u susretu 38. kola na "teatru snova". Mančester junajted - Fulam 2:1 (Sančo 38', Fernandeš 55' - Tete 19') Tete je doneo prednost gostima u 19. minutu udarcem glavom nakon centatšuta Vilijana. Mitrović je imao priliku da se upiše u strelce u 26. minutu, ali je David de Hea odbranio njegov udarac sa bele tačke. De Gea’s penalty save against Mitrovic 🧤