Hamburg je proklet, Hajdenhajm, pa sada i Štutgart, oduzeli povratak u Bundesligu!

Sportske.net 05.06.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Štutgarta i naredne sezone igraće u Bundesligi, pošto su u baražu pobedili Hamburger i u revanšu rezultatom 3:1.

Bilo je jasno nakon prve pobede rezultatom 3:0 da HSV nema čemu da se nada u revanšu. Ipak, kada je Kitel u šestom minutu zatresao mrežu Štutgarta, usledila je euforija i nada na tribinama. Domaći nisu uspeli da dođu i do drugog gola i da na taj način dodatno zakuvaju pred nastavak meča. Naprotiv, u drugom poluvremenu sve se srušilo kao kula od karata. U 48. minutu, tek što je počelo drugo poluvreme, Milo je bio prvi put na pravom mestu, rutinski je poslao loptu