Jović i milenković u suzama, srpska fiorentina pala u finalu: Vest Hem posle neviđene drame u Pragu osvojio Ligu konferencija

Kurir 07.06.2023
Jović i milenković u suzama, srpska fiorentina pala u finalu: Vest Hem posle neviđene drame u Pragu osvojio Ligu…
Fudbaleri Vest Hema osvojili su Ligu konferencija. Vest Hem je u finalu u Pragu savladao Fiorentinu sa 2:1 Strelci su bili Benrama iz penala u 62. iz penala i Boven u 90. minutu Gol za Fiorentinu postigao je Kabral u 67. minutu Gledali smo vrlo burno prvo poluvreme. Nije bilo toliko prilika, ali je sve prštalo kako na terenu, tako i na tribinama stadiona u Pragu. Veliki skandal desio se u 33. minutu kada je igrač Fiorentine Kristijano Biragi prilikom izvođenja