Zambija na Afričkom kupu nacija, Kangva pogodio protiv viđenog pojačanja Zvezde!

Sportske.net 17.06.2023  |  Sportske.net

Sezona za fudbalera Crvene zvezde Kingsa Kangvu još nije okončana, ali je danas dobila veoma lep epilog.

Vezista "crveno-belih" postigao je pogodak u trijumfu reprezentacije Zambije nad Obalom Slonovače rezultatom 3:0 u pretposlednjem kolu kvalifikacija za Afrički kup nacija Domaćin je poveo u 31. minutu nespretnim autogolom Orijera, da bi već početkom drugog poluvremena bilo jasno da će Zambija i matematički obezbediti plasman na AKN. Prvo je Patson Daka pogodio u 48. minutu, da bi sedam minuta kasnije Kangva zatresao mrežu posle odbitka lopte od stative. Kangva je