Dva gola i asistencija Bruna Fernandeša u trijumfu Portugala nad Bosnom i Hercegovinom

Euronews 17.06.2023  |  Autor: Euronews

Portugal je u Lisabonu pred svojom publikom upisao rutinsku pobedu nas selekcijom Bosne i Hercegovine 2:0 (1:0) u okviru trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici Roberta Martineza nakon ove utakmice zauzimaju prvo mesto grupe J sa maksimalnih devet bodova, dok je BIH petoplasirana sa svega tri poena. Domaćin je do vođstva došao u samoj završnici prvog poluvremena kada je strelac bio Bernardo Silva. Bruno Fernandeš se našao u ulozi asistenta, a ofanzivac Mančester sitija je u 44. minutu pogodio za 1:0. Final da partida! ⏹️ Portugal continua imbatível na qualificação para o Europeu! #VesteABandeira