EP (kval) - Mađarska se "siguricom" izjednačila sa Srbijom, senzacionalna Moldavija šokirala Levandovskog!

Sportske.net 20.06.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Mađarske iskoristili su kiks Srbije i trijumfom kod kuće protiv Litvanije rezultatom 2:0 stigli do deobe prve pozicije u grupi G nakon četiri odigrana kola.

Mađari su do vođstva protiv autsajdera stigli golom Barnabasa Varge u 32. minutu nakoj asistencije Atile Salaija. Pobedu domaćina potvrdio je Roland Šalai sedam minuta pre kraja meča. U grupi A Erling Haland je još jednom pokazao svoj kvalitet i predvodio Norvešku do ubedljive pobede protiv Kipra, bilo je 3:0 za Norvežane. Norvežni su poveli u 12 minutu golom Ola Solbakena, da bi Haland sa dva pogotka rešio pitanje pobednika. Pogađao je napadač Mančester sitija iz