Zvezda bolja od Zenita u Sankt Peterburgu

RTS 04.07.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Zenita 2:1, u prvoj pripremnoj utakmici crveno-belih u Rusiji. Mirko Ivanić doneo prednost ekipi Baraka Bahara, konačan rezultat postavio Žan-Filip Kraso u poslednjim trenucima meča sa bele tačke.

Odličan meč odigrali su crveno-beli na "Gazprom areni" u Sankt Peterburgu i na kraju uspeli da savladaju ruskog šampiona sa 2:1. Zveza je tokom svih 90 minuta bila u najmanju ruku ravnopravan rival sa domaćem ekipom, a na kraju je imala i malo sreće da dođe do važnog trijumfa. Zenit je pretio u prvom poluvremenu, ali je Zvezda došla do pogotka. Stefan Mitrović uputio je odličan centaršut sa desne strane, a najbolji u skoku bio Mirko Ivanić i glavom plasirao loptu u