Prelazi - Rostov ulazi jako u sezonu!

Sportske.net 23.07.2023  |  Sportske.net

6264 FK Rostov - Fakel Voronezh 1-1 (2.70) Rostov je vezao četiri pobede u pripremnim mečevima, ređali su se Forte Taganrog, Černomorec Novorosijsk, Dinamo Mahačkala, Fakel Voronjež, a onda poraz upravo od Fakela pre par dana u poslednjem prijateljskom meču pred novu sezonu.

Zanimljivo, odigraće i treći uzastopni meč ova dva tima, ovoga puta, prvi zvanični. Igrali su i dva poluvremena po 60 minuta kada je Rostov pobedio sa 3:0, imaju nešto bolji tim, ali činjenica da su se dobro upoznali i da u dve utakmice ništa nisu mogli da sakriju. Domaćin je kvalitetniji rival, u to smo ubeđeni, Fakel je tim koji će se boriti za opstanak, a početak sezone je izuzetno bitan. Rostov mora do pobede, verujemo i u prelaz iz "keca".