Kvalifikacije za Ligu šampiona: Rakov pobedio Aris iz Limasola, remi Kopenhagena i Sparte

Kurir 08.08.2023

Fudbaleri Rakova pobedili su u poljskoj Čenstohovi ekipu Arisa iz Limasola sa 2:1, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poljski prvak je poveo u sedmom minutu golom Vladislava Kočergina, da bi rezultat povećao Fabijan Pjasecki u 63. minutu sa penala. Raków!!!2:0! Z nieba leje wodo świncono! pic.twitter.com/GXhCtJoFbP — Artur Dwie Szopy🇵🇱🇮🇪☘️💙💛8*⚡🌿😮‍💨💨😶‍🌫️🌈 (@artur_dwieszopy) August 8, 2023 Jedini gol za kiparski tim postigao je Mihlali Majambela u 89. minutu. 🇪🇺 GOAL! Raków 2-1 Aris Limassol Mihlali Mayambela scores an absolute screamer from outside the penalty area, with the ball