Haos! Postigao dva gola, pa ušao u žestoku raspravu sa gvardiolom: Pep urlao na Halanda, pa gurnuo kameru! (video)

Kurir 12.08.2023

Iako je sjajni napadač postigao dva gola u prvom poluvremenu, Pep nije bio zadovoljan...

Aktuelni šampion Mančester siti sjajno je otovrio novu sezonu u Premijer ligi. Građani su na startu prvenstva ubedljivo slavili na gostovanju protiv Barnlija (0:3), a fenomenalni Norvežanin Erling Haland bio je dvostruki strelac na ovom meču. Iako je dva puta zatresao mrežu u prvih 45 minuta igre, Gvardiola nije bio zadovoljan, pa je na poluvremenu očitao lekciju Norvežaninu. Nešto je žestoko iznerviralo Španca, koji je besneo na svog golgetera. Pep je prišao