Srpski trener uspešan u Rusiji – njegov tim bez poraza najavljuje pohod na titulu

Sputnik 12.08.2023

Krasnodar ređa odlične rezultate u ruskoj Premijer ligi. Tim Vladimira Ivića u četvrtom kolu je kao gost savladao Orenburg sa 2:0 i zadržao maksimalan učinak.

Zenit ne deluje tako ubedljivo kao pre i nakon tri meča ima četiri boda, dok je najbolji utisak u uvodnim rundama ostavio Krasnodar. Ko zna, možda bi Srbin mogao ove sezone da napadne titulu. Zašto da ne. Dvostruki strelci za Krasnodar bio je Jermen Eduard Spertsjan u 67. i 90. minutu iz penala. Srpski internacionalac Mihajlo Banjac je bio na klupi gostujućeg tima. Mladi Jermen je pogodio metu u 67. i 90. minutu i nadovezao se na gol iz prošlog kola, kada je doneo