Tvrdi da su brutalno pokradeni! Ćavi "bljuvao vatru" na sudije i La ligu: Ovako besnog ga nikada niste videli! Trese se Španija

Kurir 14.08.2023
Tvrdi da su brutalno pokradeni! Ćavi "bljuvao vatru" na sudije i La ligu: Ovako besnog ga nikada niste videli! Trese se…

Fudbaleri Barselone počeli su odbranu titule u španskom prvenstvu remijem 0:0 na gostujućem terenu protiv Hetafea, a meč je obeležila kontroverzna sudijska odluka u 99. minutu kada Kataloncima nije dosuđen, po mnogima, čist penal.

U utakmici prvog kola Primere nije bilo golova, ali je sudija pokazao tri crvena kartona. Igrač Barselone Rafinja isključen je u 42. minutu zbog grubog starta, a fudbaler Hetafea Hajme Mata dobio je drugi žuti karton u 57. minutu. Trener Barselone Ćavi isključen je u 70. minutu zbog nesportskog ponašanja. Sudija je u samom finišu nadoknade vremena proveravao putem VAR tehnologije da li je bio jedanaesterac za Barselonu posle pada Ronalda Arauha u šesnaestercu, ali