LE (kval) - Olimpijakosu remi dovoljan za duel sa Čukom, Ludogorec ponizio Astanu za plej-of

Sportske.net 17.08.2023  |  Sportske.net

Olimpijakos je remizirao sa Genkom u revanšu u Belgiji, bilo je 1:1, što je rezultat koji vodi grčki tim u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope.

U 96. minutu nadoknade Grci su stigli do izjednačenja i izborili prolaz dalje. Crveno-beli iz Pireja u prvom meču slavili su 1:0. Ovo znači da će Čukarički u plej-ofu igrati protiv Olimpijakosa. Šerif je na gostovanju BATE Borisovu potvrdio prednost iz prve utakmice (5:1) pošto su odigrali nerešeno 2:2 Poveli su domaći preko Artema u 26. minutu, međutim pred kraj prvog dela Šerifu je dosuđen penal, a Rikardinjo je bio strelac sa bele tačke za 1:1, a potom ponovo iz