Nemci rešetaju mreže od starta: Bajer savladao Lajpcig, osam golova u remiju Augsburga i Menhengladbaha

Kurir 19.08.2023

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su danas na svom terenu Lajpcig sa 3:2, u utakmici prvog kola Bundeslige.

Domaći tim je u vođstvo doveo Džeremi Frimpong u 24. minutu, dok je rezultat 11 minuta kasnije povećao Džonatan Tah. Do kraja poluvremena Lajpcig je smanjio preko Danija Olma u 39. minutu. Bajer u 64. minutu ponovo stiže do dva gola prednosti, pošto se u strelce upisao Florijan Virc, da bi konačan rezultat u 71. minutu postavio Luis Openda. U sledećem kolu Bajer gostuje Borusiji Menhengladbah, dok Lajpcig dočekuje Štutgart. Augsburg i Borusija Menhengladbah