Zvezda upisala četvrti trijumf u Superligi Srbije, savladan i Spartak

RTS 19.08.2023

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak iz Subotice 3:0 u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije. Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar pred utakmicu sa Spartakom izjavio je da će njegova ekipa u budućnosti igrati još brže i efikasnije.

Nezaustavljiva Zvezda, maksimalan učinak u novoj sezoni Zvezda je ubeležila četvrti trijumf u Superligi Srbije u istom broju mečeva. Dosadašnji učinak fudbalera Zvezde je 16 postignutih i jedan primljen gol. U prvih 15 minuta igre Spartak iz Subotice bio je defanzivan i dobro organizovan iza lopte, odolevao je napadima domaćina, međutim otpor je slomljen u 20. minutu. Osman Bukari je postigao vodeći gol za Zvezdu. Nastavak duela delovao je u jednom pravcu,