„On fire Ζίβκοβιτς“, naslov na jednom grčkom portalu, sve govori: Živković posle Hajduka dao dva gola i „Zvezdi“

Danas 20.08.2023  |  G. A.
„On fire Ζίβκοβιτς“, naslov na jednom grčkom portalu, sve govori: Živković posle Hajduka dao dva gola i…

U prvom kolu fudbalskog prvenstva Grčke Paok je u Solunu savladao Asteras iz Tripolija s 3:0.

Prvi gol je dao Austrijanac Tomas Murg u 22. minutu, a u drugom poluvremenu goste je dokrajčio Andrija Živković u pet minuta (54. i 59). Πάρτο πάνω σου φέτος παικταρά μου #PAOK #PAOKAST pic.twitter.com/G3WxH4S5B4 — Νόμος 4000 (@NikosKM) August 20, 2023 Naš reprezentativac ima savršen start. Drugi put u tri dana je dvostruki strelac, jer je dvaput savladao i golmana Hajduka iz Splita u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije onomad na „Tumbi“ – 3:0