Plej-of za Ligu šampiona: Mansini u nadoknadi vremena ostavilo "Pao" u igri protiv Brage

Euronews 23.08.2023  |  Autor: Euronews

Stigao je Panatinaikos po "brejk" u Bragu, ali se iz Portugalije vratio kratkih rukama i uz samo gol minusa jer je Mansini u četvrtom minutu nadoknade postigao gol za minimalac domaćina pred revanš 2:1 (0:0).

Grčkom vicešampionu, koji vodi trener Ivan Jovanović, tim pogotkom šanse su porasle za sedam dana u Atini da nadoknadi minus i plasira se u Ligu šampiona. "Pao" je bolje ušao u meč, izabranici trenera Jovanovića imali su tri dobre prilike, ali Magnuson, Mansini i Palasios nisu bili precizni u završnici. Domaćini su neočekivano bili van svog standarda u tih prvih 45 minuta sa samo jednom opasnom situacijom posle koje su tražili penal, a nisu ga dobili. Međutim,