LŠ, kval. - Moćna Braga ''zgazila i detelinu'', ali uprskala u finišu, Galata efikasna u Norveškoj, ''prazne puške'' u Haifi

Sportske.net 23.08.2023  |  Sportske.net
LŠ, kval. - Moćna Braga ''zgazila i detelinu'', ali uprskala u finišu, Galata efikasna u Norveškoj, ''prazne puške'' u…

Večeras su odigrane tri utakmice plej-of-faze kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona, a portugalska Braga je na svom ''Munisipalu'' večeras savladala Panatinaikos sa 2:1 i tako nastavila gde je stala u dvomeču sa našim TSC-om.

Prvo poluvreme je nagoveštavalo da bi atinski ''zeleni'' mogli mnogo bolje da prođu u odnosu na TSC, pokušavali su da uspostave inicijativu, da što duže imaju loptu u svom posedu i da težište igre prebace na polovinu Brage, ali to nisu uspeli da materijalizuju, pa se u drugo poluvreme ušlo rezultatom 0:0. Ali, početak drugog poluvremena pripao je Bragi. Posle samo pet minuta igre u nastavku, domaćin je poveo sa 1:0. Bruma je napravio pometnju na levoj strani,